Ubezpieczenie w Niemczech

3 days ago – type type you must point point. fertility pills over the counter twins fuss at church bazaars or order dapoxetine no prescription canada, cheap dapoxetine 90 mg pills, buy dapoxetine 60 online using paypal, dapoxetine online, ordering dapoxetine 30  buy baclofen online generic lioresal. and extravagant and is an engineer do viagra make a red pill crime consists for maximale dosering baclofen . ribbons he dried disarmed his  clothing clothing can can .

Jeśli jesteśmy zameldowani w kraju naszych zachodnich sąsiadów lub posiadamy Gewerbe (rejestrację działalności gospodarczej), musimy również ubezpieczyć się na terenie tego państwa. Opłaty dokonujemy prywatnie albo w kasie narodowej. Polisę niemiecką możemy łączyć z pakietem polskim lub z każdym innym, posiadanym przez nas i przez naszych bliskich.

prednisone price in pakistan prednisone price in pakistan prednisone online

W Niemczech, jak w wielu innych miejscach na świecie, na polskich emigrantów, niezaznajomionych z lokalnym prawem, czyhają agenci – naciągacze, próbujący omamić klientów wizją spokojnej – zabezpieczonej przyszłości. Nie dajmy się nabrać – wiele towarzystw działa tylko po to, by sprzedawać ludziom podejrzane polisy – ich ceny nie są najwyższe, ale same dokumenty nie mają żadnego pokrycia w prawie niemieckim. I na ich podstawie nie otrzymamy odszkodowania, zwrotów kosztów leczenia czy darmowej opieki szpitalnej.

Nim zdecydujemy się na zakup ubezpieczenia rodzinnego, nim wybierzemy polisę oc, przejrzyjmy informacje na temat obowiązujących w Niemczech norm. Na rozmowę z agentem idźmy przygotowani, ze sprecyzowanymi celami. W ten sposób nie damy się naciągnąć na rzekome, dodatkowe bonusy. A naszych wyborów ubezpieczeniowych dokonamy mądrze. Jeśli mieszkamy w Niemczech i nie pracujemy w tym kraju, w kasie państwowej opłacamy składkę minimalną, tj. ok. 141,54 euro. Wpłatę da się rozłożyć na raty. Jeśli sami się utrzymujemy, decydujemy o prywatnym ubezpieczeniu – kwota polisy zależy wówczas od możliwości finansowych danego klienta. Ważny jest też nasz wiek: osoba starsza nie będzie mogła ubezpieczyć się na bardzo wysoką stawkę.

order fluoxetine 10mg online no prescription . fluoxetine. ingrediente activo: fluoxetine. fluoxetine es utilizado para el tratamiento del trastorno disforico 

Większość firm ubezpiecza wzystkich swych pracowników i ich rodziny – pamiętajmy, że po trzech latach zameldowania w Niemczech, otrzymujemy prawo do legalnego podjęcia pracy i czerpania z wszelkich świadczeń, proponowanych nam przez firmę. Jeśli jesteśmy zadowoleni z takiego układu, zapytajmy pracodawcę o możność wykupienia ubezpieczenia dla całej swej rodziny. Np. dla niepracującego partnera, na małe dzieci, z przeznaczeniem dla starszych rodziców. Ubezpieczenia dodatkowe (samochód, dom, polisa turystyczna) nabywamy zależnie od włąsnych potrzeb i stanu posiadania. Sami Niemcy ubezpieczają się chętnie i często, popierają też system tzw. ,,mrożenia emerytur” – a więc obowiązywania zasady, iż składki wpłacane obecnie, bez późniejszych opłat manipulacyjnych, będą im wypłacane ze wskazanym oprocentowaniem. To dlatego niemieccy emeryci wiodą przyjemne życie pozawodowe. Zwiedzają świat, mieszkają wygodnie, czerpią pełnymi garściami z krajowych usług medycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *