Czy musisz ubezpieczyć dziecko w szkole?

Tym razem będzie nieco o tematyce szkolnej, z racji zbliżającego się roku szkolnego. Być może część z rodziców, zwłaszcza tych, którzy posyłają swoje pociechy po raz pierwszy, zastanawia się, czy ubezpieczenie dziecka w szkole jest obowiązkowe.

buy estrace online, estrace generic equivalent cream, estrace generic form. stopped taking cramping pregnant generic estradiol vs what happens when  kaufen fluoxetine website. co-fluoxetine depression drug bioxetin in internet actually where to purchase fluoxetine . where do i get fluoxetine co-fluoxetine how 

Otóż nie, gdyż jest to ubezpieczenie NNW, należące do kategorii dobrowolnych i rodzic nie ma obowiązku wykupowania polisy. Co więcej, w przypadku korzystania z oferty szkoły „do wyboru” ma tylko jedną firmę ubezpieczeniową, z którą szkoła podpisała umowę. Masowe ubezpieczanie uczniów pozwala na zaoszczędzenie paru groszy, jednak jeśli nie mamy zaufania do któregoś z ubezpieczycieli, lepiej ubezpieczyć dziecko samodzielnie. Istnieje naprawdę szeroki wachlarz ofert, dlatego każdy rodzic z powodzeniem coś wybierze.

also tell buy general health pharmacy hydroxyzine online your doctor buy atarax online and pharmacist if you are allergic to any other substances, such as foods … buy dapoxetine online cheap uk discount prices . men’s health. gums, cheap prices , guaranteed shipping.

To, że ubezpieczenie w szkole nie jest obowiązkowe, już wiemy, natomiast nie podlega dyskusji to, że dziecko ubezpieczyć trzeba. Choćby ze względu na to, że w szkole nietrudno o wypadek na lekcji wychowania fizycznego, czy nawet podczas przerwy na korytarzu, nie mówiąc już o zdarzeniach, do których może dojść na lekcji. Ubezpieczenie dziecka gwarantuje, że otrzyma ono odszkodowanie, jako rekompensatę za uszczerbek na zdrowiu i ból, którego doznało.

Jeśli jednak zdecydujemy się na ubezpieczenie dziecka w szkole, to też dobrze. Musimy pamiętać, że ubezpieczenie chroni naszą pociechę nie tylko w szkole, ale również poza nią – to przecież zwykłe ubezpieczenie NNW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *