Zima zima zima, pada pada śnieg!

No właśnie! W końcu, w większości polskich miast, pojawiła się zima. Dlatego też dziś nie omieszkam o niej napisać pod kątem bezpieczeństwa i ubezpieczenia. Zapewne, gdy śnieg znów spadnie w dużej ilości, będzie się mówić o tym, że zima zaskoczyła drogowców. Jasne, tego nikt nie zmieni. Najważniejsze jest jednak to, abyś Ty nie dał się zaskoczyć!

online canadian pharmacy store! zoloft price target . instant shipping, day delivery buy zoloft.

Jeśli jeszcze nie zmieniłeś opon z letnich na zimowe, zrób to koniecznie, za kilka dni będziesz jeździł po ulicy jak po szklance lodu – nie chcesz chyba wpaść w poślizg i spowodować wypadku z własnej głupoty?

estrace cream is a compositive estrogenic hormone. cream benefits what is estrace cream estrace cream cost estrace and ivf buy estrace estradiol estrace . cheapest prices pharmacy. cheap doxycycline uk. fastest shipping, why doxycycline price increase.

Kolejny krok. Ubezpieczenia. Oczywiście powinno się je mieć przez cały rok, ale zimą jest to szczególnie ważne. Zatem zajrzyj do portfela i sprawdź, czy masz ważne ubezpieczenie OC i AC. Nigdy nie wiadomo, czy nie wpadniesz w poślizg i nie będzie Ci potrzebna pomoc drogowa. Po co masz za to płacić, jak może to zrobić ubezpieczalnia? Mówisz, że potrafisz jeździć? Wierzymy Ci! Ale pamiętaj, że nie każdy kierowca super dynamicznie porusza się po drogach. Zasada ograniczonego zaufania, pamiętasz? To, że Ty dobrze jeździsz, nie znaczy, że nie może Ci się na drodze stać coś złego.

order online at usa pharmacy! buy dapoxetine with paypal . online drugstore, generic dapoxetine.

Następnie, sprawdź poziomy wszelkich płynów w Twoim samochodzie – sprawdź poziom oleju, zobacz jak z płynem hamulcowym, a także koniecznie wlej zimowy płyn do spryskiwaczy. Nazywamy go zimowym nie tylko z nazwy, naprawdę może Ci pomóc.

Nie zapomnij też o skrobaczkach i szczotkach do odśnieżania. W końcu za słabą widoczność można otrzymać nie tylko mandat, ale i spowodować wypadek. Jeśli potrzebujesz, możesz też użyć spray’u do odmarzania. Szybko, sprawnie i bez bólu.

Pamiętaj, że to tylko kilka instrukcji związanych z przygotowaniem auta do zimy. Nie bagatelizuj tej srogiej pory roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *